Από το 79ο λεπτό του αγώνα θα επανεκκινήσει ο τελικός του κυπέλλου της ΕΠΣΚΙ την Τετάρτη 5 Απριλίου κεκλεισμένων των θυρών στο ΔΑΚ Αργοστολίου

Tο Δ.Σ./ Ε.Π.Σ.Κ.Ι. εφαρμόζοντας την απόφαση της ΠΕ/ΕΠΣΚΙ προβαίνει στον επανορισμό του Τελικού Αγώνα Κυπέλλου Ελλάδος Ερασιτεχνών Ποδοσφαιριστών Α’ Φάσης, περιόδου 2022-2023, τη συνέχισή του από το σημείο που είχε διακοπεί και ορίζει την διεξαγωγή του κεκλεισμένων των θυρών την Τετάρτη 5 Απριλίου 2023 και ώρα 17:00’ στο Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ.
Σημείωση: Ο αγώνας διεκόπη στο 79ο λεπτό με το σκορ μεταξύ Διλινάτων και Παλληξουριακού στο 1-1. Σε περίπτωση που δεν αλλάξει κάτι στα υπόλοιπα λεπτά του αγώνα, αυτός θα οδηγηθεί σε 30λεπτη παράταση και αν χρειαστεί στα πέναλτι για να αναδειχθεί ο κυπελλούχος του νομού μας.